niedziela, 12 kwietnia 2015

Nowa droga na cmentarz.

Odchodząc od historycznego profilu mojego bloga, co czynię raczej rzadko, postanowiłem napisać o zapomnianej niejako inwestycji, o której przynajmniej oficjalne czynniki od dawna milczą, chyba, że tkwię w błędzie.
Otóż jeszcze w grudniu ubiegłego roku oddano do użytku nową, piękną drogę na cmentarz wraz z parkingiem i gustownym oświetleniem. Gdybym tu nie mieszkał, to dziwiłbym się, że nikt do tej pory nie pochwalił się taką inwestycją. Nie ma czego się wstydzić! Ta droga zawsze była potrzebna, a gdy już powstała, to się o tym milczy. Czy tylko dlatego, że powstała za kadencji poprzedniego burmistrza? Jednakże jej oddanie do użytku nastąpiło już w czasie kadencji nowych władz samorządowych. Osobiście traktuję to jako jedynie niedopatrzenie obecnego samorządu.
Droga prezentuje się okazale i zauważyłem, że stała się swoistą promenadą, miejscem spacerów okolicznych mieszkańców i bardzo dobrze!


7 komentarzy:

 1. Pięknie !!! Pamiątka po "Ciemnogrodzie" . Ciekaw co nasz czeka w "Światłogrodzie" :) Zapewne same przyjemności ! AAAAch !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurwa tylk by narzekali nie dogodzisz jaśnie państwu! !!! Wioska podzielona na dwa obozy !!!! Każdy tylko podpierdala drugiego człowieka! !! To jest teraz piorytetem!!!! To są ludzie .....????? !!!!! Ta są ........ !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma, że "dobrze, ze jest, fajnie.." tylko, że ciemnogród, światłogród, obojętnie który by był, kiedyś musiałoby to powstac, proste.Grunt, ze jest.

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację. Tu nie da się robić czegoś wspólnie. Są dwa obozy- my i oni. Jak długo jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
 5. patologia robią tam gdzie jest to zbędne w Smolnie są 3 firmy do których są drogi z czasów PGR a i w tedy były one w lepszym stanie to sprawka tych zasranych radnych dupo lizusów KOMUNO WRÓĆ

  OdpowiedzUsuń